סט כלי עבודה שכל חובבן ומקצוען חייבים

סט כלי עבודה שכל חובבן ומקצוען חייבים

אוהבים לעשות עבודות קטנות בבית?, יש לכם תחביב שבו אתם יוצרים דברים? או שאתם טובים עם הידיים בכל דבר? לא משנה מה היכולת שלכם ועד כמה רמת המקצועיות שלכם גבוהה שיש לכם סט כלי עבודה אתם ללא ספק תבצעו את המשימה בצורה טובה ואיכותית יותר. סט כלי עבודה לרוב כולל מספר כלי בסיס שאיתם ניתן לבצע משימות רבות, לרוב אם אתם מייעדים את סט כלי העבודה לעבודה ביתית סביר להניח כי היקף הכלים יהיה כזה שייתן לכם מענה על הצרכים היומיומיים שלכם. ריכזנו עבורכם רשימה של כלים המומלצים שיכללו אצלכם בארגז או סט כלי עבודה.

הלכים שאי אפשר בלעדיהם

כאמור סט כלי עבודה מאפר לכם לבצע מגוון עבודות בבית, יש כלי עבודה מקצועיים ויש כלי עבודה המוגדרים כביתיים, אם אתם בעלי 2 ידיים ימניות ואוהבים את העבודות הביתיות האלו כדאי שתכירו חלק מהכלים הנכללים עם סט כלי עבודה המתחלקים לכמה קבוצות:

כלי עבודה ידניים בסיסיים

אלו כלים שממש אבל ממש אי אפשר בלעדיהם, בקבוצה הזו נכללים כמובן הפטיש, המברג, הפלייר, סכין יפני (סכין חיתוך), מטר (סרט מדידה) וסולם. סט כלי עבודה זה הוא בסיסי למדי וכולל כלי עבודה ידניים, איתם ניתן לבצע משימות רבות אולם יש משימות המחייבות אותנו שימוש בכלי עבודה חשמליים / נטענים.

סט כלי עבודה חשמליים / נטענים

כאמור לט\א כל דבר ניתן לבצע על ידי כלי עבודה ידניים ואנו צריכים לרתום את כוחות החשמל והאלקטרוניקה על מנת לבצע משימות קשות יותר הדורשות יותר עוצמה וכוח, כאן נכנסים  אל סט כלי עבודה המקדחה והמברגה, המקדחה משמשת לביצוע קידוחים וחורים בקירות והמברגה משמשת לביצוע הברגות של ברגים. בפועל המברגה והמקדחה הם כלים בסיסיים יסודיים החייבים להימצא בכל סט כלי עבודה, לולי הם פעולות רבות יהיו קשות ליישום וביצוע.

ציוד וכלי עבודה משלימים עבור סט כלי עבודה שלכם

מעבר לכלי העבודה עצמם יש אביזרים וכלי עבודה נוספים שיקלו עליכם בביצוע המשימות ועבודות השונות ביניהם נוכל למצא את הפלס שמשמש להתקנות מאוזנות, את כפפות המגן שישמרו לנו על הידיים ואת משקפי המגן שימנעו מחלקיקים להיכנס לנו לעיניים. חשוב לחבוש ציוד מגן בעת ביצוע העבודות על מנת שלא ניפצע.

 

בחירת סט כלי עבודה

רגע לפני שאתם יוצאים לרכות סט כלי עבודה כדאי מאוד שתעצרו ותגדירו בדיוק מה אתם צריכים, הגדירו את הייעוד של הכלים ואת רמת השימוש בהם, אין טעם לרכוש כלים מקצועיים כאשר השימוש בהם בתדירות נמוכה מאוד עד בכלל, יחד עם זאת אסור לרכוש סט כלי עבודה ירוד מכיוון כלים לא איכותיים יגרמו לכם יותר נזק מאשר תועלת. לרוב בחבורת מקצועיות המובילות בתחום כלי העבודה יהיו 2 סדרות של כלים כאשר סדרת כלים אחת תפנה לבעלי המקצוע מנוסים ואילו הקבוצה השנייה תפנה אל בעלי המקצוע הביתיים או אלו שהשימוש בכלי עבודה הוא בגדר תחביב. בכל מקרה חשוב תמיד להיות בתשומת לב מלאה בעת שימוש בכלי עבודה חשמליים או נטענים על מנת שלא להיפצע.                                                           

שתפו


שינוי גודל גופנים
ניגודיות